KVIETIMAS Į IŠSKIRTINĮ NEMOKAMĄ RENGINĮ

Mieli kolegos,

 

dėl pandeminės situacijos nusprendėme atšaukti BFOA konferenciją „Sąkandžio rebusas: nuo aukščio (ne)kėlimo iki veido (a)simetrijų“.

Tačiau mes esame gydytojai ir niekada nenuleidžiame rankų! Nuoširdžiai kviečiu visus prisijungti prie ypatingo NEMOKAMO virtualaus renginio š. m. balandžio 13 d. (antradienį) 18.00–19.30 val. Drauge su okliuzijos guru iš Vokietijos Stefan Schunke diskutuosime (anglų k.) apie restauracijų ilgaamžiškumo garantus. Tikiu, kad ši diskusija padės lengviau sulaukti kitų metų konferencijos, kurioje sąkandžio rebusą spręsime jau trise – prie mūsų prisijungs dantų technikas perfekcionistas Raimundas Bagdonas.

 

Dauguma odontologų mano, jog po restauracinio pricementavimo būtina padaryti sukandamąją kapą – kad rezultatas nenuskilinėtų ir funkcionuotų ilgus metus. Deja, pasitaiko ir taip, kad pacientai ne kiekvieną naktį naudoja kapą… Kuo tai baigiasi? Ateina su nulūžusiomis keramikos restauracijomis arba su nuskeltais dantimis, kurie buvo atstatyti kitokiu būdu.

 

Įsivaizduokite, kad pricementavote savo pacientui 32 arba 28 naujus dantis. Arba atstatėte juos tiesiogiai kompozito pagalba. O pacientas negali (arba nenori) nakčiai įsidėti apsauginę kapą. Kaip tokias situacijas suvaldyti saugiai?

 

Mano nuomone, pačios aukščiausios kokybės odontologinis darbas yra toks, kurio rezultatas nepriekaištingai ilgus metus išlieka BE jokių kapų ir BE atskilimų.

 

Esu įsitikinusi, kad užbaigus odontologinį darbą, objektyviausiai įvertinti jo kokybę ir geriausiai prognozuoti ilgaamžiškumą galima Brux checker kapos pagalba. Todėl šios diskusijos metu bus atskleista, kaip tiksliai diagnozuoti „pavojingus dantų kontaktus“, ilgainiui sukeliančius raumenų hipertonusą ir restauracinių darbų atskilimą.

 

Grįžkime prie pradžios. Lietuvoje okliuzijos gudrybių mes visi mokėmės iš JO. Iš garsiojo Vokietijos dantų techniko meistro Stefan Schunke. Tą patvirtintų ir visiems puikiai žinomi Lietuvos dantų technikai: Raimundas Bagdonas, Ramunė Petkelienė ar Rolandas Andrijauskas. Tą pripažintų ir dr. Adomas Auškalnis. Tą pripažįstu ir aš pati. Tad kviečiu ir Jus, brangūs kolegos, nepraleisti vienintelės išskirtinės progos ir NEMOKAMAI „atsigerti iš tyriausio žinių šaltinio“. Labai laukiame Jūsų išskirtiniame virtualiame renginyje balandžio 13 d.

 

BFOA prezidentė dr. Giedrė Kobs

 

 

 

Diskusijos transliacijos nuoroda bus išsiųsta https://cutt.ly/BFOA0413 užsiregistravusiems dalyviams.

Daugiau informacijos mob. tel. 8 656 95565 arba el. paštu info@bfoa.lt.

Posted in Renginiai.